New energy

Možno ste si všimli, že za poslednú dobu toho na blogu veľa nepribudlo, z jednej strany vlastne ani nemalo čo pribudnúť, pretože môj život...

Možno ste si všimli, že za poslednú dobu toho na blogu veľa nepribudlo, z jednej strany vlastne ani nemalo čo pribudnúť, pretože môj život v poslednom období bol celkom nudný, no z druhej strany sa mi pridávať vlastne ani nechcelo, nemala som na písanie vôbec žiadny čas a jeden z posledných článkov, ktoré som napísala no nepublikovala bol o tom, že si chcem dať pauzu od blogovania a celého "blogger" sveta, moja hlava vyplodila tento nápad narýchlo a nedomyslela, že ono sa to zo dňa na deň vlastne ani nedá, celkovo sa teraz nad celou touto situáciou len usmievam, pretože to bola jedna z mojich kríz a hlúpostí, ktorú som našťastie neurobila. 

Mám veľa takýchto úsmevných spomienok, pri niektorých sa ba niekedy cítim trápne, určite poznáte ten pocit, keď sa ocitnete v situácií, ktorá vám niečo pripomenie a vy máte v hlave nejakú situáciu, za ktorú sa hanbíte a poviete si, že Bože toto som naozaj urobila, niekedy sa môže stať aj opak, Bože ďakujem ti, že som toto neurobila. Tak nejak sa cítim teraz. 

Čo sa týka dnešného článku, vrátila sa mi "energia" na to niečo napísať, cítila som potrebu, možno ma inšpiroval nový sveter, ktorý som použila na fotku. Jednoducho chcela som sa s Vami podeliť o svoje myšlienky, pretože takto to chcem robiť, nechcem písať vtedy keď sa do toho musím tlačiť, chcem sa s Vami deliť o svoje články vtedy, keď som s nimi spokojná a písať sa mi chce. 

Nemôžem nič sľubovať, na to ste si u mňa asi už zvykli, no posnažím sa predpísať si nejaké články, popravde, mám čo doháňať aj so spoluprácami, a tiež stále prispievam na blog amanda.sk, takže aj na tomto blogu tu, si môžete prečítať niečo z mojej tvorby. 

Tak si ešte užite dnešný večer a prajem Vám krásny december! Užite si ho, lebo po tomto mesiaci to už ubehne ako voda a ani sa nenazdáme a už tu bude rok 2018. 2018 chápete? Už prešiel skoro rok od toľkých vecí...

You Might Also Like

2 komentárov

  1. nejako si schudla ne?

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Ja mám takisto v poslednej dobe blogerskú krízu a aj keď článkov mám v pláne veľa, nejak to teraz nejde:/ Držím palce, nech získaš opäť silu a chuť blogovať!

    Saja Frey Blog

    OdpovedaťOdstrániť

All rights reserved. Používa službu Blogger.

Social Network