Holidays 2014

Sorry... Prečo začínam zrovna slovíčkom sorry? Ospravedlňujem sa za to ,že som strašne dlho nepridala žiadny článok. Ale kto sleduje môj fb...

Sorry... Prečo začínam zrovna slovíčkom sorry? Ospravedlňujem sa za to ,že som strašne dlho nepridala žiadny článok. Ale kto sleduje môj fb profil tak vie dôvod. Bola som na dovolenke v Štúrove. Vrátila som sa včera večer a až do teraz som vybaľovala riadila a robila všetky potrebné veci. Išli sme tam minulú Sobotu. Ubytovaný sme boli v areáli na chatke pre 4 a spojený sme boli terasou s druhou chatkou kde bývali zase kamaráti našich spolu s ich deťmi.  A vedľa nás boli fakt fest ľudia ktorých sme spoznali až tam. Chudáci oni boli na chatke tiež 4 a bývali s dvojicou ktorá o 9 večer chodila spať a ráno o 7 už vstávala :D Takže chodili ku nám a sťažovali sa. My sme mali na chatke tiež riadnych odpadlíkov ale inak  bolo top! Poviem vám bude mi chýbať to ranné nakupovanie keď popred chatky chodili predavači s čerstvým pečivom a trdelníkmi. To ako som sa pohybovala po celom kúpalisku a našla také miesta kde nebolo ani človiečika. Kúpalisko bolo furt plné tak som sa väčšinou chodila kúpať o 5 poobede až do záverečnej vtedy to bolo už v pohode a v plaveckom sme už boli len zo desiati. Jo a najviac topkové bolo keď ste prišli hoci aj o polnoci na kúpalisko a začali si močiť nohy a boli ste v tej tme iba vy a bazén. Odporúčam  5D kino, plavbu na jazere a všetky ďalšie atrakcie. Najlepšie sa najete asi v reštike kvetinka (ale sú tam dve a má ich jeden majiteľ takže je jedno do ktorej pôjdete) jedna je smer western a druhá pri ihriskách – každý večer hudba. A odporúčam jazdu vláčikom ktorý vás zavezie až do Ostrihomu a potom aj s5. Šofér je náš nový kamarát :D Myslím ,že takých cestujúcich ešte asi nemal. Včera sme sa ešte zastavili v Hrušove. (folklórne slávnosti) poviem vám toľko ľudí po kope nebolo asi ani v Detve. Ale inak to bolo celkom znesiteľné až na to bahno na parkoviskách. Užite si fotky :) 
Keď už zmrzlina sa volá Facebook :DD Nie nie som to ja :D

Najkrajšia kartička ♥
Prešla som 412 schodov svalovku mám ešte teraz :DD

K tejto fotke mám peknú spomienku išla taká teta s ujom a ten ujo ,že : dobrú noc a teta na to ,že : To je Bohové to nemá chybu môžem si vás odfotiť? A všetci čo okolo nás išli sa na nás kukali jak debili :DD Tetko je falošné a náramok som dostala od Zuzky z Bulharska :) 

You Might Also Like

7 komentárov

 1. Ta facebooková zmrzka mě dostala :D ale kde zůstali šmoulové? :( :D moc ti to na těch fotkách sluší :)
  http://elliesdailyideas.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. fajn článok a pekné fotky :)
  dáme vzájomné?ja ta už sledujem http://mojperfektnysvet.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ta zmrzka je fajnová :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ta zmrzlina ma dostala :) pekné fotky :)

  www.allmoblog.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 5. asi si prázdniny užíváte :) Pěkné fotky! :) franckovaveronika.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ahoj, nominovala jsem tě na Tag na svém blogu Corculum♥ :)

  OdpovedaťOdstrániť

All rights reserved. Používa službu Blogger.

Social Network