Kasting Model of Tomorrow

Ahojte!  Určite ste si už všimli, že pred nejakým časom som začala spolupracovať s projektom Model of tomorrow. Už v prvom článku, ktorý si...

Ahojte! 
Určite ste si už všimli, že pred nejakým časom som začala spolupracovať s projektom Model of tomorrow. Už v prvom článku, ktorý si môžete prečítať tu, som spomínala, že sa s Vami stretnem na prvom kastingu v Banskej Bystrici, ktorý sa konal 5.3. 

Keďže dosť z vás mi písalo, že sa kastingu bojíte a že si vôbec neviete predstaviť, ako taký kasting prebieha, rozhodla som sa, predstaviť vám takýto "virtuálny" kasting so všetkým čo som sa dozvedela a samozrejme s fotkami. 
Na začiatku dostanete takýto formulár, ktorý musí každá z vás vypísať. Najdôležitejšie veci sú výška (minimálne 170cm) a angličtina, na mierach 90,60,90 sa dá popracovať, samozrejme ak Vy chcete. Ďalej si Vás teda baby volajú po jednej dovnútra, na osobitné pohovory, pretože dôležitá vec je, aby ste nemali "dutú hlavu".Nasleduje prechádzanie sa, kedy sa vlastne len dvakrát prejdete na vysokých podpätkoch, pričom si Vás Veronika pofotí. Prichádza časť, kedy si Vás fotí samotný fotograf. No a potom nasleduje meranie výšky a samozrejme aj mier 90,60,90

Vôbec sa nemáte čoho báť, chápem, určite je to stresujúce, na tých babách to je aj vidieť, ale ak to vyskúšate, nič za to nedáte. Možno sa práve Vám pošťastí a vyhráte to. Baby sú super, fotograf je srandista. Ja som si to tam veľmi užila.


Ak sa pýtate ako je to s cestovaním, keď ste ešte školopovinné, väčšinou sa cestuje cez prázdniny, je len na Vás na koľko ste ochotné vycestovať. 

Ak Vás kasting zaujal určite sa ho ešte môžete zúčastniť na týchto miestach :

 Košice - 6.3.2016 - Hotel Zlatý Dukát - 15:00Nitra - 11.3.2016 - Hotel Zlatý Klúcik - 15:00

Žilina - 12.3.2016 - Hotel Dubná Skala - 15:00

Bratislava - 13.3.2016 - Agentúra Sapphire models - 15:
00


Počas kastingu som stihla urobiť taký kratší rozhovor s jednou zo súťažiacich. 


Ako sa voláš a koľko máš rokov? 
Ema Kristofová a mám 19 rokov. 

Prečo si sa rozhodla prísť na tento kasting?
Vždy ma to nejak ťahalo k modelingu, prvý kasting som chcela navštíviť ako jedenásťročná, ale moja mamina mi to zatrhla, že som ešte veľmi mladá. 

Ako vidíš svoju budúcnosť? 
Určite by som sa chcela venovať herectvu, celkovo milujem akékoľvek umenie, či spev, koncertovanie, maľovanie, takže nejak to skĺbiť dokopy a určite činohru by som chcela študovať. 

Dúfam, že sa s Vami uvidím na finále, ktoré sa uskutoční už 2.4.2016 v Bratislave. 

You Might Also Like

6 komentárov

 1. vau,nikdy som ti neverila, ze sa naozaj neličiš, ale na tej poslednej fotke je to fakt vidno a musím konštatovať, že aj bez make-upu si krásna. Kastingy ma zaujali, len škoda, že meriam 165cm. Pekný článok!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Coca Cola je sponzor tejto súťaže?

  OdpovedaťOdstrániť
 3. super článek ! :-) zajímavý i fotky

  určitě mrkni ke mě na blog o modelingu? http://bephmodel.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Skvelý článok ♥
  Môj blog: Girl with pink nails
  Srdečne Vás pozývam na moju GIVEAWAY

  OdpovedaťOdstrániť

All rights reserved. Používa službu Blogger.

Social Network