Na skok so mnou 5

Ani netuším, kedy naposledy vyšiel tento koncept. Ale muselo to byť naozaj dávno, keďže som v ňom spomínala ešte aj výlet na Teplý vrch, kto...

Ani netuším, kedy naposledy vyšiel tento koncept. Ale muselo to byť naozaj dávno, keďže som v ňom spomínala ešte aj výlet na Teplý vrch, ktorý sa konal v septembri!

Od septembra sa toho pomenilo naozaj dosť, teda zmenilo sa skoro všetko.

Niekedy vo februári som dostala ponuku od Sapphire Models, možno ste už čítali článok Model of Tomorrow, ak nie tak link tu : http://zivotpubertiacok.blogspot.sk/2016/02/model-of-tomorrow.html
Ozvali sa mi ohľadne propagácie a dostala som možnosť ísť na finále, ktoré sa uskutoční 2.4., dátum mi z časti vyhovuje aj nevyhovuje. Po prvé to sú maminine narodeniny, takže bude super, že víkend v Bratislave bude mať ako darček, no a z druhej strany sú to posledné dni pred monitorom, cez ktoré by som sa mala učiť, ale teda hovorím si, že nejako bolo a nejako bude. Okrem finále sme sa dohodli, že mám prístup do zákulisia všade aj na kastingoch a foteniach. Preto som sa zúčastnila prvého kastingu, ktorý sa uskutočnil 5.3.2016 v BB, nikdy som si ani len nepomyslela, že v štrnástich sa mi naskytne takáto príležitosť. Považujem to za skvelú skúsenosť a o celom kastingu ste si mohli prečítať tu : http://zivotpubertiacok.blogspot.sk/2016/03/kasting-model-of-tomorrow.htmlS Mišou sme sa 9.2.2016 zúčastnili DOD na jednej strednej škole. Bol to dosť náročný deň, keďže sme išli samé, najprv vlakom potom sme prestupovali na autobus no a keď sme boli v BB, tak sme sa mali dostať skoro na úplne opačný koniec, týmto sa, ale chcem poďakovať Eme, ktorá mi strašne pomohla, aj keď sme teda nakoniec MHDčku skoro nevyužili.

Taktiež sme sa zúčastnili aj DOD na Gymnáziu Andreja Sládkoviča, čo bolo tiež super, taký náš Familytrip.


Posledný týždeň som strávila na lyžiarskom výcviku, deň pred odchodom som z lyžiarskeho nebola vôbec nadšená a ísť som vôbec nechcela. Lyžiarsky výcvik sme mali na Skalke a keď sme tam prišli a videli, že tam nie je skoro žiadny sneh, robili sme si z toho dosť veľkú srandu, no karma nám to vrátila a začal padať sneh, napadlo asi 20cm, takže sme sa snehom museli miestami až brodiť. Čo sa týka ubytovania, celkom nás prekvapilo, možno aj preto, že my sme dostali najlepšiu izbu, aj keď zo sprchy išiel smrad, ale to je vedľajšie. Možno viete, že som bola na snowboarde. Snowboard je celkom ťažký, ale určite ma baví viac než lyže. Najťažšie bolo naučiť sa oblúčiky, ale aj keď s modrinami, myslím si, že sa nám to všetkým podarilo. Celkom smiešne bolo, že už v stredu sme boli na najväčšom vleku s lanovkou (ktorý meral 1,5km) aj keď sme sa snowboardovať skoro vôbec nevedeli. Keď sme sa dozvedeli, že na "chate pred rozpadom" nás bude 120, nevedeli sme si to predstaviť. Nakoniec sa všetko zmenilo a chata bola top, aj keď nás bolo 160 (spolu s ďalšími školami). Povedala by som, že sme si celkom sadli, dokonca sme chodievali na diskotéky, ktoré organizovala iná škola. Určite si každý užije lyžiarsky po svojom, my sme si ho užili najviac ako sme vedeli s hláškami, ktoré nám zostanú navždy v pamäti a budú sa nám spájať s týmto lyžiarskym, ferzeo.
Zdravím všetkých čo sem prišli kvôli stiahnutiu fotiek! :D Vďaka za super lyžiarsky, ktorý bude navždy v našich ♥

You Might Also Like

4 komentárov

 1. krásne fotky) Lyžiarsky závidím, my sme žiadny nemali

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ja som bola tiež na lyžiarsom :D bolo to skvelé! Super fotky♥
  Môj blog: Girl with pink nails
  Srdečne Vás pozývam na moju GIVEAWAY

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Na svoj prvý lyžiarky si pamätám matne, už to bolo veľa rokov dozadu .. a až teraz som zbadala podľa fotiek, že to ste ešte také deti :)

  OdpovedaťOdstrániť

All rights reserved. Používa službu Blogger.

Social Network